BİZ KİMİZ?

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Amacımız ihtiyacınız olan lisansları uygun fiyata temin etmektir.


PayTR ile 256 bit güvenli ödeme desteği

Dijital ürünlerimizde yüksek hızlı teslimat

3 yılda farklı platformlarda binlerce müşteri memnuniyeti

LisansMarket.Net ilk olarak 2018 yılının Haziran ayında internet üzerindeki çeşitli forumlar ve sosyal medya hesapları üzerinden lisans satışı yaparak müşterilerine hızlı ve uygun fiyattan lisans temini ile başlayıp 2020 Ocak ayında ise bunu kurduğu internet sitesi ile daha kurumsal bir yapıya taşıyarak binlerce mutlu müşteriye ulaşmanın haklı gururunu yaşayarak her geçen gün lisans sayısını ve memnuniyetli müşteri sayısını artıran bir girişimdir.

Haftanın 7 günü 24 saatinde lisans ihtiyaçlarınızı internet sitemizden kredi kartınızla 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile satın alarak giderebilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru için S.S.S sayfamıza bakabilir, orada da sorunuzun cevabını bulamadığınız takdirde İletişim Sayfamız üzerinde bulunan formu doldurarak ya da whatsapp destek butonuna basarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Siz de 3 yıllık süreçte ki binlerce mutlu müşterimiz arasına katılmak isterseniz sitemiz üzerinden Windows 10, Office 2019, Office 365 ve antivirüs programlarından satın alarak %100 müşteri memnuniyeti ile satın alabilirsiniz.

2018'den Beri


+2500

Mutlu Müşteri

4765

Satılan Lisans

3 yıllık

Deneyim

%100

Müşteri Memnuniyeti


Sipariş Vereceğim ama Cevaplanmamış Sorularım Var

Sipariş öncesi ve sonrası cevaplanmasını istediğiniz tüm sorularınız için aşağıdaki linkten "Sıkça Sorulan Sorular" sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Sorunuzun cevabı orada da yoksa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

S.S.S Sayfasına GİT


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

+90 541 393 67 27


WHATSAPP DESTEK MESAİ SAATLERİMİZ
09:00 AM - 7:00 PM